KAKO POVEČATI OBISK NA SPLETNI STRANI?

29. septembra 2016

Datum: 29.09.2016
Čas: 13:00 - 14:00

Lokacija:
OOZ Celje

Kategorije: Ni kategorije

1. KAKO POVEČATI OBISK NA SPLETNI STRANI?
v četrtek, 29.9.2016, ob 13.00 uri

Obravnavali bomo aktualno tematiko, ki je zanimiva za podjetnike, ki že imajo svojo spletno stran a bi si želeli na njo privabiti večje število potencialnih strank oz. ciljne publike.

Vsebina:

• kako optimizirati spletno stran, da jo potencialne stranke najdejo na spletu
• možnosti cenovno ugodne promocije spletne strani v svetovnem spletu, s poudarkom na ciljni populaciji
• kako spremljati uspešnost oglaševalskih akcij in statistike spletne strani
• vprašanja in odgovori.

Gregor Krajnc, vodja spletnih projektov v podjetju Drugi svet, spletne tehnologije d.o.o., ki se ukvarja s svetovanjem nastopa podjetnikov na spletu ter izvedbo izdelave in prenove spletnih strani ter spletnih oglaševalskih akcij. Solastnik raznih spletnih časopisov in spletne trgovine med njimi tudi spletnega časopisa Celja in okolice, Celje.info.

Udeležba je brezplačna za člane OOZ Celje in udeležence, ki imajo sedež podjetja ali stalno prebivališče na področju MO Celje ter občin Dobrna, Vojnik in Štore. Za vse ostale udeležence znaša cena seminarja 48,80 EUR z DDV. Znesek do termina seminarja nakažite na TRR številka: 6000 0000 0413 097, LON, d.d., Kranj. Seminar bo organiziran za minimalno 10 udeležencev, v primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.


PRIJAVI SE!

NAZIV IZOBRAŽEVANJA: KAKO POVEČATI OBISK NA SPLETNI STRANI?

PODATKI O PLAČNIKU:

:

:

:

:

:

:

:   DA   NE

:

:   Do 5 let   5 let in več

PODATKI O UDELEŽENCIH:

:

:

Do 30 let   30 let in več

Za prijavo večjega števila udeležencev, vpišite imena in priimke ter starost v spodnje polje: